Absolute organic - odżywcze masło do ciała 250ml

Jaki jest najlepszy przepis na piękno? Przede wszystkim, idealne geny, które zapewnia urodę. Co jeśli ktoś tych genów nie posiada lub występują one w ograniczonej ilości? Trzeba nieco pomóc naturze. Nie chodzi tu oczywiście o operacje plastyczne, ponieważ są nie tylko nie zdrowe, ale także niemiłosiernie drogie. Jest lepszy sposób na piękno i jest to dbanie o siebie. Oczywiście, najlepiej jest jeść dużo warzyw i owoców, które naturalnie upiększają skórę, paznokcie i cały organizm. Dzięki nim, zachowamy także zdrowie i młodość przez długi czas.

Bardzo ważne dla skóry jest jej nawilżenie. Musimy pamiętać o tym aspekcie, ponieważ jeśli nasza cera jest sucha i szara, to źle się prezentujemy. Nawet, jeśli nasza skóra jest tłusta, to wcale nie znaczy, że należy ja przesuszać, jak robi to większość osób. Nadmierne wydzielanie sebum jest spowodowane właśnie tym, że nasza skóra domaga się nawilżenia. Jak je zapewnić? Oczywiście poprzez używanie odpowiednich kosmetyków. Najlepszym wyborem są oleje naturalne, wyciskane na zimno. Tych rafinowanych unikamy, ponieważ ich substancje odżywcze zostały zniszczone przez działanie wysokich temperatur. A więc jest to tylko tłuszcz roślinny. Kiedy używać olejów? Oczywiście najlepiej po prysznicu oraz szczególnie po depilacji.

Jak nakładać oraz czy jest to komfortowe?

Wiele osób nie lubi nakładać tego typu rzeczy na swoje ciało. Taka aplikacja oleju, jest bardzo uciążliwa, ponieważ jest on nie tylko bardzo tłusty, więc wszystko dokoła brudzimy, to jeszcze w dodatku zostawia tłusta i nieprzyjemną warstwę na skórze. Kolejną wadą jest to, że nie mamy możliwości zabrania go w podróż czy nad wodę, ponieważ ma on formę płynną, więc istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że się wyleje i otłuści wszystkie rzeczy, jakie będziemy mieć w torebce.

Wygodniejsza forma oleju

Dla osób, które nie lubią olejów, właśnie ze względów podanych powyżej, doskonale nada się Absolute organic, czyli odżywcze masło do ciała. Ma ono doskonałą konsystencję, ponieważ nie jest w płynnej formie, ale jak sama nazwa mówi, jest to masło. Używanie go jest bardzo wygodne, ponieważ nie spłynie nam na podłogę. Ma ono także bardzo bogaty skład, który jest doskonały do każdego rodzaju skóry, a co więcej zapewnia świetne nawilżenie, dzięki czemu nie odczuwamy dyskomfortu po depilacji. Możesz go także używać przed opalaniem się, a nawet po basenie, gdzie jest przecież mnóstwo wysuszającego chloru.

 

 

Story Page