Aubrey - krem do golenia dla kobiet z wyciągiem ze słodkich migdałów

Każda kobieta chce być nie tylko piękna, ale także zdrowa, co nie zawsze jest możliwe. Trzeba jednak o to zdrowie dbać, które nam postało. Bardzo ważna jest również pielęgnacja całego ciała. Nie każda z nas zawsze ma czas na kąpiel w ziołach czy robienie sobie balsamów przy pomocy łącznia olejków. Kiedy zazwyczaj używamy kremów nawilżających? Oczywiście, po goleniu, ponieważ swędzą nas mnogi i są podrażnione. Dzieje się tak, dlatego, że kompletnie źle podchodzimy do faktu golenia zbędnych włosków.

Jakie błędy popełniamy przy depilacji?

Najczęściej, jest to używanie maszynki, a co więcej – męskiej. Jest to pierwszy powód, przez który nasze nogi są piekące i podrażnione. Maszynki przeznaczone dla panów, nie posiadają takiej delikatności jak te dla pań. Nie są one także wyposażone w pasek nawilżający, dlatego do wrażliwej, kobiecej skóry, nie bardzo się nadają. Najlepiej znaleźć taką maszynkę, która posiada pasek nawilżający, nasączony aloesem. Dzięki temu, nasza skóra nie będzie tak „pocięta” jak po wcześniejszych zabiegach.

Kolejnym błędem, jaki popełniamy jest używanie tępych maszynek, czyli tych jednorazowych – kilka razy. Powoduje to podczas depilacji wiele zacięć na skórze, a także stanów zapalnych w postaci małych czerwonych krostek, które pieką, nawet przy wkładaniu spodni. Jeśli nie chcemy, aby nasze nogi czy okolice intymne były w takim stanie, nie popełniajmy tego błędu.

Błąd numer trzy, to pianka lub mydło, jakiego do depilacji używamy. Mdło jest w ogóle niedopuszczalne, szczególnie takie kupione w markecie za niecałe 1zł. Wysusza ono nasza skórę i jeszcze pogarsza stany zapalne. Najtańsze pianki, także się dobrze nie sprawdza i są naszpikowane chemią, która dostaje się do naszego krwioobiegu, robią po drodze szkody w organizmie.

Idealny krem do depilacji

Wcale nie jest łatwo taki znaleźć. Dodatkowo nie zawsze mamy w ogóle możliwość dodać taki kosmetyk dobrej marki. Dlatego powinnyśmy zwrócić uwagę, na Aubrey, czyli krem do golenia dla kobiet z wyciągiem ze słodkich migdałów. Dlaczego powinniśmy jego wybrać? Przede wszystkim, ma on bardzo dobry skład oraz wiele ważnych składników, które są odpowiedzialne za nawilżenie skóry, a także za ułatwienie depilacji. Ekstrakt ze słodkich migdałów, który posiada ten krem, jest bardzo przyjazny dla naszej skóry, ponieważ zapewnia jej doskonałe nawilżenie, dzięki czemu, nie musimy później nakładać balsamu, kiedy skończymy golenie. Co więcej, nie powoduje on podrażnień, więc nie musisz się obawiać piekąca skóra i uciążliwą wysypką.

 

 

Story Page