AVENE XERACALM A.D. Balsam uzupełniający lipidy 200ml

Wiadomo, że nie ma ludzi idealnych, więc każdy ma jakiś problem zdrowotny. Nie ważne czy wewnętrzny czy zewnętrzny, ponieważ są one także samo uciążliwe. Dość duży problem, w dzisiejszych czasach, to problemy skórne. Chodzi tu szczególnie o trądzik, który jest bardzo dokuczliwy i występuje zazwyczaj w okresie dorastania. Jednak coraz częściej możemy go także zauważyć u osób w średnim wieku. Czym jest to spowodowane? Przede wszystkim, niezdrowym trybem życia, jak np. palenie papierosów, picie alkoholu czy spożywanie śmieciowego jedzenia. Wszystko to wpływa na nasz stan zdrowia oraz ducha.

Bardzo częstym problemem są różne zapalenia skóry. Mamy do czynienia z osobami, które mając bardzo suchą skórę, nawet sobie nie zdają z tego sprawy. Nie jest to dobre podejście, ponieważ może się to skończyć gorszymi problemami i powikłaniami. Dlatego, w dzisiejszym świecie musimy bardzo dbać o nawilżenie skóry. Wszędzie będące spaliny i zanieczyszczenie powietrza nasila lub sprowadza różne choroby. Istotną kwestią, jest picie dużych ilości wody, czyli przynajmniej 8 szklanej dziennie. Trzeba także zadbać o naszą skórę od zewnątrz i także ja pielęgnować i nawilżać.

Czym nawilżać skórę?

Coraz częściej zaczynamy się interesować ekologią, więc korzystamy z różnego rodzaju naturalnych rozwiązań. Jednak czy zawsze są one najlepsze? Skórę możemy nawilżać przy pomocy olejów wyciskanych na zimno. Jak je nakładamy? Wlewamy na rękę i wcieramy. I tu pojawia się problem, ponieważ jest to niewygodna aplikacja. Zresztą nikomu, nie będzie się chciało wpierw rozcierać oleju w rękach, aby mieć go jak nałożyć.

Dlatego najlepiej jest znaleźć dobie taki krem, który ma dobry skład, a także konsystencję, a co więcej doskonale pomaga, szczególnie w przypadku atopowego zapalenia skóry. Akio właśnie jest AVENE XERACALM A.D. Balsam uzupełniający lipidy. Ma on idealną pojemność, ponieważ nawet, jeśli będziesz smarować całe ciało, to wystarczy na długo. Idealnie sprawdzi się dla każdej suchej skóry, nawet tej atopowej, ponieważ został on w taki sposób opracowany, aby nie szkodzić w żaden sposób, ale łagodzić uczucie swędzenia i pieczenia. Co najlepsze, nie musisz się obawiać stosowania go na twarzy nawet, jeśli masz problem z zaskórnikami, ponieważ balsam jest łagodny i dodatkowo hipoalergiczny. Posiad on trzy, bardzo ważne składniki: i-modulię®, który działa przeciwzapalnie raz przeciwświądowo, wodę termalną Avene, która posiada właściwości kojące oraz łagodzące, a także cer – omega, czyli ceramidy, które pozyskuje się z pierwiosnka, który posiada bardzo dużo kwasów omega – 6 dzięki czemu nawilża i przywraca do porządku barierę hydrolipidową skóry. 

 

Story Page