BALTIC COLLAGEN Żel do masażu ciała 125 ml

Lubisz, kiedy ktoś robi Ci masarz? Pewnie tak, ale dość nieprzyjemne jest później zmywanie resztek oleju, które się wchłonęły w ciało. Powoduje to, ze jesteśmy lepiący i nie można niczego dotknąć do czasu wzięcia prysznica. Najlepszym rozwiązaniem byłby krem, ale ma ona za mały poślizg. Dlatego trzeba znaleźć idealny kosmetyk, który będzie nie tylko świetnie nadawał się do masarzu, ale także pomagał w wielu problemach.

Rozwiązanie idealne

Doskonałym produktem, który rozwiąże wszelkie kłopoty związane zarówno z konsystencją jak i doskonałym sposobem na zapobieganie lub też pomaganiem na różne dolegliwości jest BALTIC COLLAGEN Żel do masażu ciała. Ponieważ jak sama nazwa mówi, jest to żel, więc doskonale będzie się rozsmarowywał, a także nie pozostawi tłustej warstwy na skórze. Przyjrzyjmy się wiec, jakich efektów, możemy się spodziewać, używając tego produktu:

  • Dzięki baltic Collagrn Żel pozbędziemy się cellulitu z miejsc takich jak pośladki czy uda
  • Zarówno przed jak i w czasie ciąży, zapobiegnie on tworzeniu się nieestetycznych rozstępów
  • Nie będziemy musieli się obawia żylaków oraz wylewów podskórnych
  • Nasza skóra będzie nie tylko nawilżona, ale także bardzo jędrna
  • Wszelkie blizny oraz przebarwienia zostaną usunięte
  • Używając żelu do stóp, pozbędziemy się pęknięć, które bardzo często pojawiają się na pietach, a także suchej skóry pomiędzy palcami
  • Przez stosowanie preparatu, poprawimy nasz koloryt skóry na stopach, która jest przebarwiona i ma pomarańczowy kolor oraz jest chropowata i bardzo twarda
  • Nasze paznokcie staną się mocne i lśniące
  • Produkt, uzupełni także wszelkie niedobory kolagenu, które mogą powodować problemy ze stawami

Czemu zawdzięcza swoje działanie BALTIC COLLAGEN Żel?

Przede wszystkim ma on idealny i co więcej naturalny skład, o co niekiedy bardzo trudno. Uzyskiwany jest on z ryb, zarówno tych słono jak i słodkowodnych. Dzięki zawartości odpowiednich składników, jest on doskonale przyswajany przez nasz organizm oraz dostarcza mu ważnych witamin i minerałów, które są nie zbędne do prawidłowego funkcjonowania. Produkt, posiada bardzo wysoka dawkę, najlepszego jakościowo kolagenu, którego nie znajdziemy w takiej ilości w innych kosmetykach. Kolagen jest pozyskiwany ręcznie z rybich skór. Dzięki temu, żadne ważne substancje oraz struktura włókien nie zostają uszkodzone. Dzięki temu, możemy się cieszyć najwyższą jakością preparatu. 

 

Story Page