DR HAUSCHKA Mleczko do ciała z pigwy 145 ml + Mleczko do demakijażu 10ml

Kady chce, aby jego ciało było piękne i jędrne i dodatkowo wysportowane. Jeśli chodzi o kondycję, to niestety, nie kupimy jej tabletach czy w kremie, więc trzeba po prostu zacząć uprawiać sporty. W przypadku jędrności, możemy ja zapewnić poprzez odpowiednie nawilżenie organizmu oraz używanie dobrych preparatów. Te dwie sprawy razem, zapewnia nam nie tylko zaskakująco doskonały wygląd, ale także końskie zdrowie. Co jeszcze trzeba do tego dołączyć? Oczywiście zdrowe odżywianie. Jet to bardzo ważne, ponieważ dostarczanie witamin poprzez odpowiednie odżywianie, zapewnia nam najlepsze przyswajanie witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Jeśli chcemy być w pełni zdrowi, to musimy dając także o nasze organizmy z zewnątrz. Chodzi tu o używanie odpowiednich produktów, które są bogate w składniki odżywające skórę. Bardzo cenne dla naszego organizmu są wszelkie wyciągi z roślin oraz oleje zimno tłoczone. Opamiętajmy, aby nie korzystać z tych rafinowanych, nadają się one jedynie do smażenia. Do twarzy i ciała, nie są one odpowiednie, ponieważ wszelkie cenne składniki zostały utracone w procesie wydobywania oleju mało naturalnymi sposobami z roślin i ziaren.

Naturalne balsamy

Jak używać takiego oleju? Najprostszy sposób to nalanie go na rękę, rozsmarowanie na niej i nałożenie na miejsce, które chcemy posmarować. Można także użyć butelki ze spryskiwaczem i po prostu zraszać tym ciało. Nie nada się jednak ten sposób w przypadku olejów, które topią się pod wpływem ciepła, chyba, że za każdym razem będziemy wkładać butelkę do ciepłej wody. Jak widać, nie jest to zbyt wygodne.

Jeżeli wybieramy się nad wodę czy po prostu wychodzimy na dwór i chcemy się posmarować, to musimy ze sobą zabrać butelkę z takim olejem. Są one zazwyczaj szklane, więc nie należą do lekkich. Co więcej, olej często znajduje się w płynnej postaci, szczególnie, jeśli jest gorąco, więc grozi nam wylanie się go do torby i zatłuszczenie wszystkich rzeczy w niej obecnych.

Dużo lepszym rozwiązaniem jest używanie balsamów do ciała, które w swoim składzie mają cenne substancje roślinne. Nie musimy się wtedy męczyć z ciężkimi szklanymi butelkami. Przykładem takiego preparatu jest DR HAUSCHKA Mleczko do ciała z pigwy. Ma on idealna pojemność 145 ml, dzięki czemu możemy go wrzucić doi torebki, bez obaw, że jego zwartość znajdzie się poza opakowaniem. Co więcej dostajemy gratis mleczko do demakijażu, które przyda się na każdej imprezie, jeśli rozmyje się nam makijaż, a także do użytku domowego. 

 

 

Story Page