Ortodoncja – Zdrowy uśmiech

Ortodoncja Gdańsk

Jeśli Twoim problemem są krzywe zęby i wstydzisz się szczerze uśmiechać, ortodoncja Gdańsk rozwiąże Twój problem. Zapewniamy profesjonalną usługę i kompleksową opiekę nad każdym naszym pacjentem. Wiemy, jak ważny w życiu codziennym jest piękny i zdrowy uśmiech, dlatego naszym priorytetem jest Pańskie zadowolenie. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze sposoby leczenia zarówno jeśli chodzi o medycynę zębów jak i ich estetykę. Jednak by móc pochwalić się pięknym uśmiechem z prostymi zębami, najpierw trzeba zadbać o ich zdrowie. Zadbają o to nasi profesjonalni lekarze, którzy od lat zajmują się leczeniem nawet najcięższych przypadków. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że żaden przypadek nie jest dla nich problemem. Dzięki specjalistycznym szkoleniom, mają szeroką wiedzę potwierdzoną wieloma certyfikatami.

Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że leczenie stomatologiczne i ortodontyczne kojarzy się nie najlepiej. Posiadają znakomite podejście, którym starają się udowodnić, że w tych czasach metody leczenia są na tyle nowoczesne, że mogą być bezbolesne i komfortowe. Ortodoncja Gdańsk szanuje Państwa czas, dlatego czas spędzony w naszym gabinecie ograniczymy do minimum. Jesteśmy punktualni, a w razie jakichkolwiek opóźnień informujemy pacjentów by nie musieli marnować swojego cennego czasu spędzając go w poczekalni. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach każdy z nas jest zabiegany przez co może zapomnieć o wizycie u swojego lekarza ortodonty. By nie przegapili Państwo swojego badania, przypomnimy Państwu ustaloną wcześniej metodą o nim. Gwarancją naszego profesjonalizmu i solidności jest 5 letnia gwarancja na jakość naszych usług. Warunkiem jest systematyczne odwiedzanie gabinetu w celu kontroli stanu uzębienia.

W swojej ofercie, oprócz standardowych zabiegów, posiadamy również nowoczesne metody leczenia kanałowego, czyli endodencji. Jak wiadomo, jest ono częste jedynym sposobem na uratowanie zęba. Polega na dokładnym oczyszczeniu kanałów korzeniowych oraz ich szczelnym wypełnieniu. Zabieg ten wymaga niebywałej precyzji ze względu na niewielką wielkość kanałów. Ortodoncja Gdańsk w swojej ofercie posiada wszystkie dostępne na rynku aparaty: aparaty stosowane na zębach mlecznych, stałe, ruchome, czynnościowe i mechaniczne. Obecnie nie muszą być one widoczne, oferujemy takie, które są niezauważalne dla innych. Krzywe zęby mogą być bardzo uciążliwym kompleksem, z którym wcale nie trzeba żyć. Wystarczy umówić się na wizytę w ortodoncja Gdańsk by spełnić swoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu.