Ślub – inny event

Ślub – trochę inny event

Gdy dziecko dorasta zauważamy jak nie wiele czasu nam pozostało na cieszenie się jego obecnością w domu. Niestety z tą sytuacją trzeba się pogodzić, ponieważ im szybciej dziecko się usamodzielni tym lepiej dla niego. Wyjazd do innego miasta na studia pozwala nam z łatwością zauważyć, że mamy już dorosłe dziecko, które tak naprawdę lada chwila będzie mieć własne dzieci. Poznając wybranka córki staramy się odkryć czy będzie on odpowiednim dla niej partnerem. Mimo wszystko ufamy jej i godzimy się na wspólne ich życie. Mieszkając nie formalnie w końcu nadchodzi moment, w którym pragną wziąć ślub. Niestety jest to kosztowne, gdy chcemy bardzo huczne wesele, dlatego najczęściej młodzi ludzie proszą o wsparcie finansowe rodziców. Gdy zakochani wiedzą już, jaką sumą dysponują organizują taką zabawę, aby zmieścić się w uzbieranych pieniądzach.

Bez wątpienia ślub dziecka to dla rodzica ogromne przeżycie. Patrzeć na szczęście swego kochanego dziecka jest wielką radością i dumą tak samo dla matki jak i dla ojca. Młodzi zaś chcą, aby ten dzień był magiczny pełny wzruszeń i miłości. Pragną fantastycznie bawić się na weselu i marzą, aby każdy był zachwycony ich organizacją. W końcu dla młodych ludzi zorganizowanie wesela to nie lada wyzwanie. Gdy osiągają zamierzony cel są z siebie zadowoleni jednak nie zapominają nigdy o pomocy rodziców. Zawsze na każdym weselu jest moment, w którym dziękuje się rodzicom za pomoc. Dzięki temu rodzice czują się potrzebni i doceniani. Wielu młodych ludzi po prostu nie stać na ślub. Gdyby nie pomoc finansowa ze strony rodziców nigdy by nie mieli okazji wziąć prawdziwe huczne wesele, o którym tak wiele osób marzy.

Wszystkie fotografie wykonane w dniu ślubu czy nagrany film ma przypominać nam tą cudowną uroczystość. Zawsze młoda para daje najbliższym zdjęcia na kasecie oraz film ślubny, aby mogli wrócić do tej pięknej chwili, w której nowożeńcy mówili sobie tak. Taka pamiątka jest już na wieki. Dlatego zarówno fotograf jak i kamerzysta w dniu ślubu są bardzo mile widziani. Bez nich zabraknie wielu wspomnień a tego nikt nie chce. Dla rodzica wspomnienia ze ślubu dziecka zawsze są bardzo miłe i wzruszające. Mając świadomość, że nasze jedynie dziecko jest już dorosłą kobietą uświadamiamy sobie swoje lata. Jednak bycie dziadkiem czy babcią to także cudowny moment w życiu. Każdy rodzic powinien cieszyć się szczęściem swojej pociechy i zawsze powinno się mieć w pamięci jak samemu było się młodym i pragnęło się uznania ze strony rodzica. Wspólne wspieranie się jest pięknym o znakiem miłości.